UAH
Добавьте товары в желания
Додайте товари для порівняння
0

Хто зобов’язаний проходити процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД)?
Для того щоб розібратись з цим питанням необхідно звернутись до Закону №2059, а саме статті 3: «Здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою цієї статті.». В цій статті визначені категорії (перша та друга) видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля.

Що таке планована діяльність?
Відповідно до статті 1 Закону №2059 планована діяльність - планована господарська діяльність, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природне середовище; планована діяльність не включає реконструкцію, технічне переоснащення, капітальний ремонт, розширення, перепрофілювання об’єктів, інші втручання в природне середовище, які не справляють значного впливу на довкілля відповідно до критеріїв, затверджених Кабінетом Міністрів України (йдеться про Постанову №1010).
Отже в Постанові №1010 затверджено критерії визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля. 

Якщо виникли питання чи підлягає Ваша планована діяльність до категорії видів планової діяльності звертайтесь до спеціалістів ТОВ НВП ЕКОНІС-ЦЕНТР.

Партнерство з промислової екології на 30 років

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Оцінка впливу на довкілля (ОВД)

Під замовлення
Артикул: 000456
0 грн
Під замовлення
В бажання
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Зв'язатися із продавцем
Оплата
  • Кредитною картою в privat24, LiqPay
  • Через касу або термінал самообслуговування Приватбанк
  • До уваги замовників послуг, технологій та обладнання! Оплата продавцю здійснюється на безготівковий рахунок, згідно з попередньо укладеним договором
Вгору